SÍTĚ PROTI HMYZU

 

Síť C1

Síť proti hmyzu C1Pevná síť s hliníkovým rámem 31 x 12mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního rohu z plastu. Síť lze vyrobit i s vnitřím rohem. Barva rámu bílá, hnědá nebo imitace dřeva zlatý dub. Lze opatřit přáškovou barvou dle vzorkovnice RAL.
Síťovina je ze skelného vlákna potaženého plastem. Nekoroduje a je odolná proti teplotním rozdílům. Barva síťoviny šedá nebo černá.
Síť je určena především pro plastová a dřevěná eurookna. Montáž probíhá z interiéru pomocí otočných klipů bez vrtání do rámů oken.

 

Síť C2

síť proti hmyzu C2Pevná síť s hliníkovým rámem 31 x 11mm s límcem po celém obvodu. Typ C2 nabízí stejné možnosti jako typ C1. Díky nižšímu profilu je vhodný především u plastových oken s oblým tvarem křídla jako je např. REHAU Brilant-Design.

 

Síť E

síť proti hmyzu typ EPevná síť s rámem 25 x 11mm bez límce. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastového rohu. Síť lze vyrobit i s vnitřním rohem. Barva rámu bílá, hnědá nebo imitace dřeva zlatý dub. Lze opatřit práškovou barvou dle vzorkovnice RAL.
Síťovina je ze skelného vlákna potaženého plastem. Nekoroduje a je odolná vůči teplotním rozdílům. Barva síťoviny šedá nebo černá.
Montáž se provádí pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu. Použití sítě je univerzální, především pak u klasických dřevěných oken.

 

Síť I

síť proti hmyzu typ I 24 x 24mmSíť v pevném odskočeném rámu 24 x 24 mm vhodná zejména pro typy oken, kde běžným profilům brání okapnice. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé.

Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé

 

 

Dveřní síť pevná DE 50 x 20

síť pevná dveřní DE 50 x 20Dveřní síť v pevném rámu určená především pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva zlatého dubu. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé.
Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací.

 

Dveřní síť pevná DE 50 x 20 LUX

dveří pevná síť DE 50 x 20 LUXDveřní síť DE 50 x 20 LUX je navíc oproti síti DE 50 x 20 osazena integrovaným velurovým kartáčkem.